Team Digital Studio ile 
İş Geliştirme Hikayeleri

Çanakkale lezzetlerinin ilk ve tek online pazaryerini oluşturduk.

GurmeKale

17.jpg
referanslar sayfası projeler Kopyası_edited.png

Herkesin hayatının bir noktasında yolunun kesiştiği Çanakkale'nin unutulmaz lezzetlerini bir araya getiren ilk ve tek online pazaryeri, 'gurmekale.com'.

GurmeKale'de üreticiler, oluşturdukları mağazalarında Çanakkale'nin eşsiz lezzetlerini doğrudan müşterilerine sunuyor ve tüketiciler yüzlerce ürüne tek adreste erişebiliyor.

GurmeKale fikrinin mimarı vizyoner bir kadın girişimci.

TDS olarak biz, iş modelinin geliştirilmesi den değer önerisi tasarımına, büyüme stratejilerinden sistem kurulumuna GurmeKale'nin ilk adımlarından itibaren yanında olduk.

2020 yılında Çanakkale Teknopark'ta kurulan GurmeKale bugün de büyümeye ve Çanakkale lezzetlerinin tüm Türkiye'ye ulaşmasını sağlamaya devam ediyor.

Yerel üreticilerin dijital ikizini yaratıyoruz.

Kobak Süt Ürünleri

1987 yılında Çanakkale'nin Yenice ilçesinde kurulan Kobak Süt Ürünleri, bugün Kaz Dağları'nın eteklerinde Peynir ve Salça fabrikalarıyla üretmeye ve büyümeye devam ediyor.
Yerel mağazaları ile Çanakkale'de çokça tanınan bir marka olan Kobak'a, interneti de kullanarak Türkiye'nin her köşesine taşımak için dijital iş geliştirme ve e-ticaret web sitesi tasarım ve üretimini gerçekleştirdik.
Kobak Süt Ürünleri, bugün 11 fiziksel mağaza, onlarca satış noktası ve online mağazası ile Kaz Dağları'nın eteklerinde ürettiği enfes peynirleri ve salçaları müşterilerine ulaştırmaya ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

20.jpg
referanslar sayfası projeler Kopyası (3)_edited.png

Uluslararası bir markanın doğuşuna eşlik ettik.

niltr logo.jpg
referanslar sayfası projeler Kopyası (1)_edited.png

NİLTR
Eğitim-Araştırma-Danışmanlık

2021'de kurulan ve Türkiye merkezli uluslararası bir eğitim, araştırma ve danışmanlık kuruluşu olan NİLTR, İstanbul, Sudan ve Irak ofisleriyle bugün sayısız kişi ve kuruma hizmet vermeye devam ediyor.
Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Kafkasya bölgelerindeki kurumsal şirketlerden uluslararası öğrencilere kadar büyük bir kitle ile Türkiye arasında bir köprü misyonunu yaşatmaya devam ediyor.
NİLTR'nin geniş bir yelpazeye yayılan hizmetleriyle ürettiği değeri müşterilerine ulaştırmalarına yardım ettik. Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere üç dilde geliştirdiğimiz niltr.com'u, NİLTR'nin iş modeli ve değer önerisi çerçevesinde uluslararası kullanıcılar için tasarladık ve ürettik.

Şampiyonlarla Çalıştık!

360° Hızlı Okuma

Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Cahit Şimşek tarafından kurulan 360° Hızlı Okuma, okuma hızını 2 katına kadar çıkmasını sağlayan tekniklerin yapay zeka destekli bir yazılım ve eğitim materyallerinin bir araya getirildiği bir sistem sunuyor. 
TDS olarak bizim için, Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Cahit Şimşek ile birlikte çalışmak ve 360° Hızlı Okuma markasının hayata geçirilmesinde rol almak heyecan vericiydi. 
Kurumsal kimlik çalışmaları ve müşteri geliştirme süreçlerinden, sistem ve iş modeli stratejisinin geliştirilmesine yardımcı olduk.
60° Hızlı Okuma, bugün binlerce öğretmen ve yüzbinlerce öğrenci için çalışmaya ve büyümeye devam ediyor.

Adsız tasarım (20).png
referanslar sayfası projeler Kopyası (2)_edited.png

Müşterileri ve işletmeleri için sürdürülebilir değer üreten cesur markaların, iş geliştirme serüveninde hikayelerine ortak olduk...

 
 
 
 

Diğer Çalıştığımız Markalar

11.jpg

Formülsüz Fizik
 

Adsız tasarım (22).png

AD
Emlak-Gayrimenkul

1.jpg

Sosyal Girişimcilik Akademisi

21.jpg

Dogal Kazdağı Balı

3.jpg

TEBDER

12.jpg

AkıllıKoç

9.jpg

Soruseç

6.jpg

Orbis Rehberlik

Adsız tasarım (21).png

360 Koçluk

Adsız tasarım (23).png

Sınıf360

7.jpg

Çözelim Kanka

5.jpg

Edukariyer