Dijital Çizim

Referanslarımız

Birçok endüstri ve sektörden birçok farklı marka ile çalıştık. Müşterilerimizin dijital markalarını doğumundan gelişimine her aşamada katkı sağladık. 

Adsız tasarım (7).jpg
kobak logo.jpeg

Kobak Süt Ürünleri

Kobak Süt Ürünleri’nin dijitalleşme vizyonuna ortak olduk, süt ve süt ürünlerinin yanında salça üretim alanında da faaliyet gösteren firman için geliştirdiğimiz e-ticaret tabanlı bir web sitesini hem bilgisayar hem de mobil cihazlar için yarattık. Kobak Süt Ürünleri için oluşturduğumuz dijital varlıklarını, marka deneyimi odaklı bütüncül bir yaklaşımla gelişmesi ve yönetilmesine destek olmaya devam ediyoruz.

Ekran Alıntısı.JPG

NİL Uluslararası Eğitim Danışmanlık

İstanbul merkezli uluslararası eğitim, araştırma ve danışmanlık kuruluşu olan NİL için kullanıcı odaklı, yalın, yepyeni ve modern bir deneyim inşa ettik. Uluslararası öğrenci danışmanlığı, Afrika, Ortadoğu ve Kafkas ülkelerinde bulunan şirket ve kurumlara eğitim organizasyonları ve seyahatleri ayrıca dil okulu ve uluslararası öğrenci danışmanlığı faaliyetlerini gerçekleştiren NİL için tüm ihtiyaçlarına cevap veren altyapımız ile güçlü bir yönetim aracı da sağlamış olduk.

Adsız tasarım (8).jpg