Birbirine Entegre Araçlar ile
İşinizi ve Sitenizi Büyütün

Tanıtın, Yönetin, Ölçün. Hareket halindeyken bile kontrol sizde olsun!

Birbirine Entegre Araçlar ile İşinizi ve Sitenizi büyütün
İş geliştirme odaklı web sitenize entegre olarak gelen tanıtım araçları paketiyle ziyaretçi trafiğinizi artırın, daha fazla satış yapın ve müşteri sadakati kazanın.

Daha Fazla Trafik,
Daha Fazla Potansiyel Müşteri

Yerleşik SEO aracı Google aramalarda ilk sayfaya çıkmak için size rehberlik etsin. Sosyal medya gönderilerinizi markanız için otomatikleştirin, pratik tanıtım videoları oluşturun, profesyonel pazarlama araçlarıyla çalışın.

 

Ziyaretçilerinizle canlı sohbet edin. potansiyel müşterilerinizden formlarla, bilgi toplayın ve geri bildirim alın. Tanıtım araçlarıyla çok daha fazlasını yapın ve müşterilerinizin için ürettiğiniz değeri başarıyla onlara ulaştırın!

Müşterilerinizi, ödemeleri ve ekibinizi tek bir noktadan yönetebileceğiniz birbirine entegre yönetim araçlarına sahip olun.

İşinizi Profesyonelce ve Kolayca Yönetin!

İş konuşmalarını yönetin, e-posta listeleri oluşturun, kendi özel iş akışlarınızı oluşturun, görevler ve hatırlatıcılar tanımlayın, ekibiniz için roller ve yetkiler atayın, mobil yönetim paneli uygulaması ile hareket halindeyken bile her şeyi kontrol altında tutun.

 

Web sitenizin tüm süreçlerine entegre sayısız yönetim aracı sizin için çalışsın, siz işinizi geliştirmeye odaklanın!

Sitenizin analizleri ve raporları, yayınlanmış tüm Team Digital Studio sitelerinin kontrol panelinde bulunur.

İşiniz İçin Veriye Dayalı Kararlar Verin

Web siteniz hakkında eyleme dönüştürülebilir bilgiler alın. Hangi içeriğin daha iyi sonuçlar verdiğini ve ziyaretçilerinizin sitenizde nasıl davrandığını öğrenin.

 

Kullanıcı deneyiminizi geliştirmek ve sitenizi iyileştirmek için bu verileri kullanın. Ölçüm araçlarını kullanmak için veri bilimi uzmanı olmaya gerek kalmadan, işinizi en yalın şekilde derinlemesine ölçün!

Yönetim Paneli mobil uygulamasını kullanarak işinizi ve topluluğunuzu hareket halindeyken bile yönetin ve büyütün.

Mobile Geçin ve İşinizi İstediğiniz Yerden Yürütün!

Yönetim Paneli mobil uygulamasını kullanarak işinizi ve topluluğunuzu hareket halindeyken bile yönetin ve büyütün.

Sitenizi istediğiniz her yerden yönetmek için kontrol panelinizdeki özelliklere telefonunuzdan erişin. Sunduğunuz ürün ve hizmetlerin reklamını yapmak için sosyal medya paylaşımları oluşturun ve paylaşın. Sitenize düzenli olarak trafik çekmek için e-posta pazarlama kampanyaları oluşturun ve gönderin