teamsmeteech-kurumsal-kisisel-website.jp

Kişisel veya Kurumsal Web Sitesi.

Sonuç Odaklı, Estetik ve Orijinal. Ve tabiki SEO!

Tamamen Size Özel Benzersiz Tasarım.

Hazır site, şablon kullanmıyoruz!

Artık Mecbur Değilsiniz.

Eğer bir web sitesine ihtiyacınız varsa, onu elde etmenizin iki yolu vardı. Artık sizi, birbirinin kopyası gibi duran hazır web site şablonlarından kurtarmak istiyoruz. Amatör hazır siteler ile markanızı zedelemenizi istemiyoruz. Ayrıca dudak uçuklatan fiyatlarda sunulan özel web tasarım hizmetleriyle aylarca sonuç beklemenizi de istemeyiz.

Zamanınız, paranız ve markanız.

Her biri sahip olunması zor şeyler. Ancak kaybedilmesi de bir o kadar kolay. Bir web tasarım ve strateji stüdyosu olarak çevik süreçlerimiz ile zamanınıza, tek ve şeffaf fiyatlarımız ile paranızı koruyoruz. Size özel orijinal ve işlevsel web tasarım yaklaşımımız ile markanızı büyütmenizi yardımcı oluyoruz.

Teamsmetech, Sizin Teknoloji Takımınızız!

Tasarım Özellikleri

Özenli tasarım ve kullanıcı deneyimine dayanan yaratıcı bir stüdyoyuz.
Geleneksel web tasarımının ötesine geçen deneyimler geliştiriyoruz. Önce vizyonunuzu ve hedeflerinizi anlamaya kendimizi adayarak, markanızı otantik bir şekilde yansıtan bir web sitesi oluşturmak için strateji ve estetiği birleştiriyoruz.

Oriijinal Tasarım

Başka kimsenin herhangi bir yerde bulamayacağı orijinal bir tasarım ortaya çıkarıyoruz. Birbirinin kopyası gibi duran milyonlarca sitenin arasından sıyrılın ve ziyaretçilerinizi akılda kalıcı web siteniz ile karşılayın.

%100 Özgün

Sizin tarzınız, bizim uzmanlığımız. Marka stiliniz ile tamamen uyumlu grafikler, renkler ve yazı tipolojisiyle tasarlıyoruz. Amacımız web sitenizi ziyaret edenlerde etkileşimli web tasarımlar yoluyla pozitif duygu uyandırmak.

SEO

İnsanların, sitenizi Google’da kolayca bulabilmesi için size özel SEO planını hazırlıyoruz. Tasarımızın tüm detaylarında bu plana sadık kalıyoruz. Google arama sıralamalarında hızla yukarıya çıkmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Özel Efekt ve Animasyonlar

Web tasarımlarımızda dinamik unsurlar kullanmayı seviyoruz. Özel efekt ve animasyonlar ile modern ve etkili tasarımların, ziyaretçileri daha uzun süre sitede vakit geçirmeye ikna ettiği tecrübemizle sabit.

UX Tabanında UI Çalışması

Kullanıcı deneyimi (UX) dikkate alınmadığında, dikkat çekici web site oluşturmak mümkün değil. Kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayarak hedeflerine ulaştırmak için kullanıcı deneyimi odaklı web siteleri geliştiriyoruz. Bugünün ve yarının ara yüzlerini (UI) tasarlıyoruz.

Gelişmiş Sayfa Arka Planları

Sabit görsel, animasyon veya videoları yerinde kullanarak, ziyaretçilerinizi markanızın atmosferine çekmenize yardım ediyoruz.

Mobil Dostu (Responsive) Tasarım.

Ek Ücret Yok

Tüm web tasarımımızla birlikte mobil arayüzünüzü de size özel tasarlıyoruz ve ek ücret talep etmiyoruz.

Özel Açılış Ekranı

Logonuzun özel efekt ve animasyonlar eşliğinde belirdiği bir açılış sayfası.

Tüm Site Özellikleri

Web sitenizin tüm özellik ve işlevlerini taşıyan her telefonda çalışan mobil arayüz.

Kullanıcı Dostu

Ziyaretçilerinizin tek parmak hareketiyle kullanabileceği gerçek bir mobil web site.

​Mobil Dostu (Responsive) Tasarım

Dahili Ücretsiz Ekstra Özellikler

Bu özellikler tercih edeceğiniz tüm web tasarım paketleriyle birlikte ücretsiz gelmektedir.

Ücretsiz Özel Domain

Yeni web sitenize ister mevcut alan adınızı (domain) bağlayalım isterseniz yepyeni bir alan adını sizin için tescil ettirelim. Yıllık 54₺ değerindeki alan adınız web tasarım hizmeti paketimizin dahilinde ücretsizdir.

Profesyonel

E-posta

Domain isminizi içeren kişiselleştirilmiş bir e-posta adresidir. Mesela, merve@kendisitem.com gibi. Profesyonel bir iş e-posta adresi, online imajınızda iyi bir izlenim bırakır. Web tasarım hizmetimizin sizin için 1 adet var olduğunu unutmayın.

30GB Google Drive Alanı

Profesyonel e-posta adresiniz ile birlikte gelen Google Workspace (G Suite) hesabınızda 30GB'lık bir de depolama alanı var. her yerden erişmek isteyebileceğiniz dosya veya medyalarınızı google bulut ile güvenle saklayabilirsiniz.

Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

Ziyaretçilerinizle iletişim içinde olmak ve işinizi her an her yerden yönetebilmek için Web sitenizin yönetim panelini için geliştirilen mobil uygulamayı indirin. Nerede olursanız olun canlı sohbet mesajlarınızı, ziyaretçi trafiğinizi, blog içeriklerinizi yönetebileceksiniz.

teamsmetech-kurumsal-web-sitesi- teknik-

Teknik Özellikler

Web sitenizin altyapı ve işlevsel teknik özelliklerinden bir kaçını sizin için sıraladık.

Özel Domain

Eşsiz bir domain adı ile profesyonel ve güvenilir görünün! İster kendi mevcut domaininizi bağlayın, ister sizin için sizin adınıza yeni bir tane tescil ettirelim.

Sınırsız Bandwidth

Web sitenizi ziyaret eden kullanabileceği bant genişliği veya web sitenizin taşıyabileceği en yüksek trafik yoğunluğunun kapasitesidir. İşin Türkçesi sınırsız sayıda ziyaretçi aynı anda dahi olsa web sitenize girebilir ve içinde gezinebilir. Bu özelik sayesinde web siteniz hiç bir zaman çökmez.

CDN Hosting

Web siteniz bulut hosting altyapılarında barındırılır. Yani CDN olarak bilinen küresel bir içerik dağıtım ağında barındırır. CDN, dünyanın dört bir yanında bulunan birbirine bağlı ve güvenli bulut sunuculardan oluşur. Ziyaretçileriniz otomatik olarak kendilerine en yakın sunuculara yönlendirilir, böylece siteniz herkes için her yerde daha hızlı yüklenir.

10GB Depolama Alanı

Web sitenizde 10GB depolama alanı bulunmaktadır. Web sitenize ekleyebileceğiniz binlerce görüntü, video, müzik ve dosyaların depolanacağı oldukça yüksek bir kapasite anlamına gelir.

256 Bit SSL Sertifikası

Site ziyaretçilerinin kullandığı tarayıcılar ile web site sunucularınız arasındaki iletişim, Hiper Metin Transferi Protokolü (HTTPS) ve Taşıma Katmanı Güvenliği (TLS) ile güvence altına alınmıştır. Bu, site verilerinizi ve kullanıcılarınızın bilgilerini güvende tutan 256 bitlik SSL Sertifikası kullanılarak sitenizin güvence altına alındığı anlamına gelir. Ayrıca SSL sertifikalı bir web site ile SEO'nuzu güçlendirirsiniz.

Çoklu Dil Özelliği

Çok dilli site özelliği ile ziyaretçilerinizi dünya çapında genişletebilirsiniz. Web sitenizi otomatik olarak her ziyaretçinin kendi tarayıcı dilinde gösterirsiniz. Yerel alt domain adları alabilir ve her dil için SEO optimizasyonu da yapabilirsiniz.

Sınırsız Video Bağlantısı

Bu özelliğimiz YouTube, Facebook, Vimeo ve DailyMotion'dan en yüksek kalitede videoları yükleyebilmenize ve yayınlayabilmenize olanak verir. Filmler, dersler, portföy veya daha birçok konuda video kanallarını kolayca oluşturarak güzel bir video galeride sergileyebilirsiniz.

1 Saat Yerleşik Video

Video bağlantılarınıza ek olarak web sitenize yükleyeceğiniz videoları bu özellik sayesinde satabilir veya kiralayabilirsiniz. Optimize edilmiş mobil görünüm ile videolarını sergilemek için ihtiyacınız olan her şey var.

Sınırsız Sayfa Ekleme

Bizden aldığınız web tasarım hizmetinde sayfa kısıtlaması bulunmaz. dilediğiniz kadar web sayfasını sizin için tasarlar ve sitenize ekleriz. Sayfalarınızdaki her bir içerik için kolay ve hızlı bir içerik yönetim aracı bağlarız. Bu sayede web sayfalarınızı sürekli güncel tutabilirsiniz.

Site İçi Arama Motoru

Bu özellik ile ziyaretçilerinize sitenizde arama yapmanın kolay bir yolunu gösterirsiniz. Ziyaretçilerinizin arama yaparken her zaman en güncel içeriği bulmasını sağlayabilir ve otomatik arama önerileri ile onlara web sitenizde yol gösterebilirsiniz.

Site Üye Alanı

Üyelerinizin kendi belirledikleri şifrelerle giriş yapabilecekleri korumalı sayfalar ve kişisel bir hesap oluşturma ve yönetme imkânı sağlıyoruz. Web site üyeleriz kişisel verilerini görüntüleyebilir ve özelleştirebilir, rezervasyonlarını ve satın alımlarını takip edebilir, diğer üyelerle etkileşim kurabilir ve daha birçok şeyi yapabilir... Ayrıca üyelerinizi özel rozetlerle sadakati artırabilirsiniz.

İş Başvurusu Sayfası

Web sitenize insanların iş başvurularını yapabileceği sayfa ve iş başvuru formu ekleyerek yetenekli çalışanları bulma şansınızı arttırın. İş başvuru formunu dolduran kişilere otomatik mailler gitsin ve gelen başvuruları kolaylıkla takip edebileceğiniz yönetim sistemini de kullanımınıza hazır hale getirelim.

Fotoğraf Galerileri

Fotoğrafları en yüksek kalitede sergileyebileceğiz profesyonel fotoğraf galerileri hizmetinize sunuyoruz. Fotoğraflarınızı yerleşik koruma özelliği ile kopyalanmasını koruyabilir veya kalp simgesiyle beğeni toplayabilir, ziyaretçilerinizin sosyal medya hesaplarında paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Video Galerileri

Oluşturacağımız modern, şık ve erişilebilir video galerileriyle web sitenizi ziyaret edenleri markanızın değerleriyle yakından tanıştırabilirsiniz. İyi hazırlanmış videolar ziyaretçilerin ilgisini çeker ve bilgileri metinden daha hızlı ve daha etkili bir şekilde sunar. Videoların site ziyaretçilerinin ürün veya hizmetinizi anlamasını %74 oranında artırabildiğini biliyor muydunuz?

Yerleşik Takvim

Dilerseniz ziyaretçilerinizi etkinliklerinizden haber edebilir veya rezervasyon yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinize, takviminizdeki etkinlikleri bir tıklamayla takvimlerine kopyalamasına izin verebilirsiniz.

teamsmetech-kurumsal-web-sitesi- araclar

Araçlarınız

Web sitenizin tüm işlevlerini kolay ve pratiik bir şekilde yönetebilmeniz için onlarca web site aracını bir arada sunuyoruz. Bu araçlar ile markanıza ait sürdürülebilir kaliteyi mümkün kılacaksınız.

teamsmetech-web-tasarim-iletişim-araclar

Web Site İletişim Araçları

Web siteniz için kuracağımız iletişim araçlarıyla müşterilerinizi kesintisiz bağlantı kurabilecek ve markanızı hızla büyütebileceksiniz.

 • ​Canlı Sohbet

 • ​WhatsApp Entegrasyonu*

 • ​Haritada Çoklu Adres

 • ​Gelişmiş Formlar

 • ​E-Posta Bülten Aboneliği

 • E-Posta Otomasyonları

teamsmetech-web-tasarim-içerik-araclari.

Web Site İçerik Araçları

Bu araçları kullanarak kolaylıkla web siteniz için içerik üretebilirsiniz. Markanızın değerleri ziyaretçilerinize sunarken daha fazla kişinin web sitenizi ziyaret etmesini ve sizde daha çok vakit geçirmesini sağlarsınız.

 • Bloglar

 • Slider

 • Görsel Düzenleyici

 • Akıllı Video Oluşturucu

 • Sosyal Medya Gönderisi Oluşturucu

teamsmetech-web-tasarim-analiz-araclari.

Web Site Analiz Araçları

Bu araçlar ile ziyaretçilerinizin sayısı, nereden geldikleri, sitenizdeki davranışları gibi birçok istatistiğe erişebileceksiniz.

 • ​Yerleşik Analiz Aracı

 • ​Google Analytics Entegrasyonu

 • ​Facebook Pixel Entegrasyonu

 • Yandex Metrica Entegrasyonu

 • Hotjar Entegrasyonu

 • ​Diğer Analytic Uygulama Entegrasyonları

teamsmetech-web-tasarim-pazarlama-aracla

Web Site Pazarlama Araçları

Pazarlamanızı daha etkili hale getirmek için bu araçları web sitenizde kullanabileceksiniz.

 • ​Sosyal Medya Entegrasyonu

 • ​E-Posta Pazarlama

 • ​Pop-up (Açılır Pencere) Reklamları

 • Site Üye Rozetleri

 • ​Google Ads Entegrasyonu

 • Facebook Catalog Entegrasyonu

 • ​Google Tag Manager Entegrasyonu

Gradyan Mor Kırmızı

Web Site Yönetim Araçları

Bu araçlar sayesinde web sitenizi uçtan uca kolaylıkla yönetebileceksiniz.

 • Web Site Yönetim Araçları

 • ​Yönetici Rolleri/İzinler

 • ​Kolay-Hızlı-Pratik İçerik Yönetimi

 • ​Yerleşik CRM (Müşteri Yönetimi)

 • Görevler ve Hatırlatmalar

teamsmetech-bos-site-vermiyoruz.jpg

Web Sitenizi Boş Vermiyoruz.

Biz Çok Farklıyız!

Mevcut durumda özel tasarım bir web sitesi yaptırmak istediğinizde veya hazır site paketleri satın aldığınızda çok yüksek ihtimal içi boş sayfalardan oluşan çıplak bir site geçer elinize. Görsellerinizi veya metinlerini yani tüm web site içeriklerinizi kendinizin hazırlamanızı isterler. Ancak içerik hazırlamak belki de web tasarım ve programlama kadar meşakkatli bir iştir. üstelik içerikleriniz markanızı yansıtacağı için alelade değil iyi düşünülmüş ve sizi  hedeflerinize taşımalıdır.

Sizin teknoloji takımınız olarak o iş bizdedir.

Sizin İçin Hangi İçerikleri Üretiyoruz?

Tamamen Size Özel SEO Odaklı Benzersiz İçerikler

Slider (Ana Sayfa)

Ziyaretçilerinizin web sitenize girer girmez akılda kalıcı bir görsel ile karşılamak istemez misiniz? Şık, estetik, modern ve işlevsel sliderlarınızı tasarlıyoruz. Çünkü ziyaretçilerinizin sitenize ilk görüşte aşık olmalarını istiyoruz.

Sayfa Görselleri

Görselin gücü herkesi etkiler. soğuk, buz gibi satırlardan ibaret web sayfalarını kim görmek ister ki! Kurulum esnasında web sitenizde yer alacak her sayfa için size özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Sayfa Metinleri

Görseller ile zenginleştirdiğimiz Web sitenizin sayfalarını marka hedefinize uygun ve SEO odaklı metinsel içerikler ile hazır hale getiriyoruz. Böylelikle mesajlarınızı ziyaretçilerinize iletmenizi sağlıyor ve arama motorlarından daha çok organik ziyaretçinin de önünü açıyoruz.

E-ticaret Sitesi Tasarım Hizmetimizi de İnceleyebilirsiniz.

teamsmetech-web-tasarim-destek_edited.jp

Destek Hizmetlerimizle,

Biz sizin teknoloji ekibiniziz. Yani hep sizinleyiz.

teamsmetech-yonetim-paneli-egitimi.jpg

Stratejik Destek

Sizi ve Hedeflerinizi Anlayarak Başlıyoruz.

Yaptıklarınızı sergileyecek, sizi diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan ve iş hedeflerinize öncülük ettiği bir web sitesi oluşturmak istiyoruz. Etkili tasarıma dayanan stratejik bir web sitesi ve başarı için hedeflerinizi ve beklentilerinizi anlayarak tam size uygun bir web sitesi inşa ediyoruz.

Konfeksiyon değil terzi usulü bir işçilik vaat ediyoruz.

teamsmetech-teknik-destek.jpg

Yönetim Paneli Eğitimi

Yönetim Panelini Nasıl Kullanacağınızı Adım Adım Gösteriyoruz.

Web sitenizi size teslim ettikten sonra hemen vedalaşmadığımızdan emin olabilirsiniz. Tüm web sitenizin sahip olduğu tüm özelliklerini ve web site araçlarının adım adım kullanımlarını size aktardığımız bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Sizi tüm detaylarıyla web sitenizle tanıştırıyoruz.

Ve tabii ki daha sonra da ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

teamsmetech-stratejik-destek-web-tasarim

Süresiz Teknik Yardım

İhtiyacınız Olduğunda Teknik Destek İçin Hazırız.

Web siteleri yaşayan canlılar gibidirler. İnsanlar ile etkileşime girerler ve gelişmeye ihtiyaçları vardır. Teknik bir desteğe ihtiyacınız olduğunda bizi her zaman yanınızda bulacağınızı unutmayın.

Ücretsiz, Hızlı ve Göz AIıcı!

Sizin İçin Hemen Tasarlamaya Başlayalım.

Sizin için özel ve benzersiz bir web sitesini ücretsiz olarak 24 saat içinde tasarlayabiliyoruz! Bu sayede size, gelecekteki kendi özel web sitenizi canlı canlı şimdiden görebilme imkanını sunmak istiyoruz.  

Gelecekteki web sitenizi merak ediyor musunuz?
Bunun için sadece web sitenizden beklentilerinizi bizimle paylaşmanız yeterli.