Bizim Görevimiz; 
İşinizi geliştirecek web siteyi üretmek!

Biz, yalnızca en iyi bildiğimiz konuda rehberlik ediyoruz;

İş geliştirme yeteneğinizi güçlendirmek ve bunu kolaylaştıracak web siteyi üretmek.

YAKLAŞIMIMIZ

Değer Önerisi Tasarımı.

2_edited.png

Değer Önerisi tasarımı iş geliştirmeyi daha verimli hale getirmek için üç temel meseleye odaklanır. Müşteriniz kimdir? Sizden beklentisi tam olarak nedir? Siz onlara ne sunuyorsunuz?

Değer önerisi tasarımının amacı; müşterilerinizin davranışları, beklentileri ve sıkıntılarına karşı sizin ürün veya hizmetinizle ortaya koyduğunuz değeri uyumlu hale getirmektir.

Web siteniz de ürün veya hizmetlerinizde ortaya koyduğunuz değeri, potansiyel müşterilerine ulaştırabilecek güçte olmalıdır.

İş Modeli İnovasyonu.

3_edited.png

Bir iş modeli, bir iş ve işletmenin yarattığı değerin, bu değeri sunuşunun ve mevcut bir değeri nasıl yakalayacağının antıklı açıklamasını ortaya koyar.

Biz bir iş modelinin en iyi, şirketlerin para kazanma mantığını gösteren dokuz temel yapı taşıyla açıklanabileceğine inanıyoruz. Bu yapıtaşları bir işin dört alanını kapsar: Müşteri, ürün, altyapı ve finansal sağlık. İş modeli, örgütsel yapı, süreç ve sistemler aracılığıyla uygulamaya konulacak bir stratejinin karbon kopyası gibidir.

İşinizin internetteki dijital bir ikizi olan web siteniz tasarımı ve araçlarıyla iş modelinizle tam olarak uyumlu olmalıdır.

Amacımız; iş geliştirme sürecini,

kendi işinin sahibi ve girişimci herkes için kolaylaştırmak.

Bunun için ise işiniz veya işletmeniz için şu dört alana odaklanıyoruz;

Kullanıcı Deneyimi.

Kullanıcı Deneyimi, bir kullanıcının, bir ürün, hizmet ya da sistemden belirli faydalar sağlamak amacıyla, belirli hedeflere erişmek için tecrübe ettiklerinin bütünüdür.

Örneğin, kullanıcının bir web sitesini ziyaret etme kararından başlayarak, web sitesiyle karşılaşması ve etkileşime geçmesi, web sitesinin bileşenlerini kullanması ve web sitesini ziyaret etme amacını gerçekleştirmesidir.

Tasarladığımız sitelerin her zaman faydalı ve kullanıcı odaklı olmalarını amaçlıyoruz. Sorunu tanımlıyor, uygun stratejiyi oluşturuyor ve her bir temas noktası için çözümler tasarlıyoruz.

Büyüme Avcılığı.

Adsız tasarım (27)_edited.png

Büyüme avcılığı, veriye ve deneye dayalı bir süreç kapsamında yapılan pazarlama çalışmalarıdır.

İş modelinde sunulan değer, kaç kişiye ulaştırılabiliyor? Erişilen kişilere ilgili değer nasıl anlatır veya anlaşılması sağlanır? Daha fazla potansiyel müşterinin ürün veya hizmeti fark etmesi ve güvenmesi nasıl sağlanır? Bu kişilerden daha fazlasının ödeme yapması ve satın alması nasıl sağlanır? Son olarak da müşteri sadakati ve referansı ile kulaktan kulağa etki nasıl sağlanır? Gibi sorulara ilgili iş modeli özelinde cevaplar aranır ve uygulanması sağlanır.

Ürettiğimiz web sitelerinin işlevsel altyapısını büyüme avcılığına imkan verecek şekilde oluşturuyoruz.

 
Adsız tasarım (10)_edited_edited.png
IMG_2622_edited_edited.png
IMG_2622_edited_edited.png

M. İsa Değirmenci

/Kurucu

Sosyoloji lisans ve işletme yüksek lisans eğitimi aldı.

Bir kamu kurumunda medya iletişim sorumlusu, eğitim yazılımları üreten özel bir firmada ve e-ticaret alanında başka bir yazılım firmasında iş geliştirme uzmanı olarak çalıştı.

Bugün işletmeler ve girişimciler için; iş geliştirme, strateji, iş modeli üretimi ve değer önerisi tasarımı alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor.

2021 yılından itibaren de Team Digital Studio'da herkes için iş geliştirme sürecini kolaylaştıracak yol ve yöntemleri geliştirmeye devam ediyor.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Kimlerle çalıştık?

17.jpg
Adsız tasarım (20).png
niltr logo.jpg
20.jpg