Çok renkli Özet

Biz bir web tasarım ve strateji stüdyosuyuz.

Perspektifimiz

Profesyonellerin ve İşletmelerin Orijinal  Bir Web Sitesine Sahip Olmalarını ve Yönetebilmelerini Kolaylaştırıyoruz.

teamsmetech icon.png

Göz alıcı görseller, cezbedici metinler ve hayret uyandıran işlevsellik. Tüm bunları tek bir noktada birleştiriyor ve bir denge oluşturuyoruz. Ürününüzün, hizmetinizin, veya işletmenizin başarısını, kullanıcıya sunduğunuz deneyimin ve erişilebilirliğinizin başarısının belirlediğine inanıyoruz. Günün sonunda, oluşturduğumuz web sitelerini, müşterinize iyi bir deneyim sunmanızı sağlamak için tasarlıyoruz.

Biliyoruz ki; iyi düşünülerek tasarlanmış bir web site çok şey kazandırır.

teamsmetech-hikayemiz.jpg

Hikayemiz

Biz Çanakkale Teknopark'da (Teknoloji Geliştirme Bölgesi) yer alan bir Web Tasarım ve Strateji Stüdyosuyuz.

   Sahada geçirdiğimiz yıllar boyunca meslek profesyonellerinin ve işletmelerin dijital dünya ile ilişkilerine tanıklık ettik. Çok sayıda projede markaların farklı ihtiyaçları için çözümler ürettik, geliştirdik ve uyguladık. Çok sayıda yeni markanın doğumunda, bir o kadar da büyümek isteyen markaların zorlu yolculuklarında onlara eşlik ettik.

    Karşılaştığımız işletmelerin yarısından dinlediğimiz benzer bir hikaye vardı ki bu gün teamsmetech'in doğmasının ana sebebidir. Doğrudan birinci ağızdan aktaralım.

"Web sitesi istiyoruz ama çekiniyoruz.' diyor işletmeler ve sonra sıralıyorlar sebepleri; 'Az para verdik deneyelim dedik, sonuçta çıkan şeye işte bizim sitemiz diyemedik. Acımadık paraya sağlam olsun istedik, 3 ay, 5 ay, yıl oldu, biz o siteyi göremedik. Sonra da bakımı, güncellemesi, ek özelliği derken işin astarı yüzünü geçti. Bize bunları yaşatmayacaksanız değil mi?"

     O kadar sık duyduk ki bu hikayeyi her seferinde bu işin nasıl olması gerektiğini teker teker anlattık onlara. Az da olsa bir şüphe kaldı elbet müşterilerimizin içinde. Ancak proje teslim günü geldiğinde ve web sitelerini kullanmaya devam ettiklerinde kurdukları o teşekkür cümleleri bu günlerimizin gerçek motivasyonu oldu.

işte bu motivasyon ile teamsmetech kuruldu. Diğer tüm kreatif yeteneklerimizi de bir araya toplayarak profesyonellerin ve işletmelerin modern, yakışıklı ve güzel, işlevsel ve en önemlisi de stratejik bir web siteye sahip olmaları için 'TaaS' modelini ürettik.

TaaS (Team as a Service) yani; hizmet olarak takım.

Diyoruz ki: "Sizin Teknoloji Takımınız Biziz!

     Ve şöyle çalışıyoruz;

     1. Tek bir şeffaf fiyatımız var,

    2. Şablon vs. kullanmıyoruz özel tasarlıyoruz ve bunu çok hızlı yapıyoruz (ilk teslimat 7 günü geçmiyor, talep halinde 3 revizyon ile birlikte max 30 günde işi tamamlıyoruz.),

     3. Projeden önce stratejik destek, sonra teknik destek ve altyapı iyileştirmelerine devam ediyoruz,

     4. Başlamadan (ödeme almadan) önce canlı bir taslak ile sizi bekleyen şeye dair  haberdar ediyoruz (24 saatte sizi gelecekteki web sitenizi kanlı canlı görüyorsunuz).

     Bu kadar basit. Günün sonunda gurur duyduğumuz referanslar bizim, müşterilerinizi mutlu, rakiplerinizi huzursuz eden web siteniz sizin oluyor.

 

     Sonuç olarak bizim hikayemiz sizinle sürecek ve hayatınızı kolaylaştırmak için hep burada olacağız. Sizinle de tanışmak istiyoruz. Arayın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım. İlk fırsatınızda kahve içmeye de bekliyoruz.

Bir kahve içelim.

Çanakkale Teknopark Yerleşkesi
No:116 Merkez/Çanakkale

0 545 475 89 09

  • Facebook
  • Instagram
teamsmetech-iletisim.jpg