teamsmetech-ayni-anda-heryerde-olun.jpg

Aynı Anda Her Yerde Açık Duracak

Bir Dükkana Sahip Olun.

E-ticaret Web Siteniz ile Sınırları Aşın ve İşinizi Büyütün

Tamamen Size Özel Benzersiz Tasarım.

Hazır site, şablon kullanmıyoruz!

Artık Mecbur Değilsiniz.

Eğer bir web sitesine ihtiyacınız varsa, onu elde etmenizin iki yolu vardı. Artık sizi, birbirinin kopyası gibi duran hazır web site şablonlarından kurtarmak istiyoruz. Amatör hazır siteler ile markanızı zedelemenizi istemiyoruz. Ayrıca dudak uçuklatan fiyatlarda sunulan özel web tasarım hizmetleriyle aylarca sonuç beklemenizi de istemeyiz.

Zamanınız, paranız ve markanız.

Her biri sahip olunması zor şeyler. Ancak kaybedilmesi de bir o kadar kolay. Bir web tasarım ve strateji stüdyosu olarak çevik süreçlerimiz ile zamanınıza, tek ve şeffaf fiyatlarımız ile paranızı koruyoruz. Size özel orijinal ve işlevsel web tasarım yaklaşımımız ile markanızı büyütmenizi yardımcı oluyoruz.

Teamsmetech, Sizin Teknoloji Takımınızız!

Tasarım Özellikleri

Özenli tasarım ve kullanıcı deneyimine dayanan yaratıcı bir stüdyoyuz.
Geleneksel web tasarımının ötesine geçen deneyimler geliştiriyoruz. Önce vizyonunuzu ve hedeflerinizi anlamaya kendimizi adayarak, markanızı otantik bir şekilde yansıtan bir web sitesi oluşturmak için strateji ve estetiği birleştiriyoruz.

Oriijinal Tasarım

Başka kimsenin herhangi bir yerde bulamayacağı orijinal bir tasarım ortaya çıkarıyoruz. Birbirinin kopyası gibi duran milyonlarca sitenin arasından sıyrılın ve ziyaretçilerinizi akılda kalıcı web siteniz ile karşılayın.

%100 Özgün

Sizin tarzınız, bizim uzmanlığımız. Marka stiliniz ile tamamen uyumlu grafikler, renkler ve yazı tipolojisiyle tasarlıyoruz. Amacımız web sitenizi ziyaret edenlerde etkileşimli web tasarımlar yoluyla pozitif duygu uyandırmak.

SEO

İnsanların, sitenizi Google’da kolayca bulabilmesi için size özel SEO planını hazırlıyoruz. Tasarımızın tüm detaylarında bu plana sadık kalıyoruz. Google arama sıralamalarında hızla yukarıya çıkmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Özel Efekt ve Animasyonlar

Web tasarımlarımızda dinamik unsurlar kullanmayı seviyoruz. Özel efekt ve animasyonlar ile modern ve etkili tasarımların, ziyaretçileri daha uzun süre sitede vakit geçirmeye ikna ettiği tecrübemizle sabit.

UX Tabanında UI Çalışması

Kullanıcı deneyimi (UX) dikkate alınmadığında, dikkat çekici web site oluşturmak mümkün değil. Kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayarak hedeflerine ulaştırmak için kullanıcı deneyimi odaklı web siteleri geliştiriyoruz. Bugünün ve yarının ara yüzlerini (UI) tasarlıyoruz.

Gelişmiş Sayfa Arka Planları

Sabit görsel, animasyon veya videoları yerinde kullanarak, ziyaretçilerinizi markanızın atmosferine çekmenize yardım ediyoruz.

Mobil Dostu (Responsive) Tasarım.

Ek Ücret Yok

Tüm web tasarımımızla birlikte mobil arayüzünüzü de size özel tasarlıyoruz ve ek ücret talep etmiyoruz.

Özel Açılış Ekranı

Logonuzun özel efekt ve animasyonlar eşliğinde belirdiği bir açılış sayfası.

Tüm Site Özellikleri

Web sitenizin tüm özellik ve işlevlerini taşıyan her telefonda çalışan mobil arayüz.

Kullanıcı Dostu

Ziyaretçilerinizin tek parmak hareketiyle kullanabileceği gerçek bir mobil web site.

​Mobil Dostu (Responsive) Tasarım

Dahili Ücretsiz Ekstra Özellikler

Ücretsiz Ekstralardan Başlayalım;

Ücretsiz Özel Domain

Yeni web sitenize ister mevcut alan adınızı (domain) bağlayalım isterseniz yepyeni bir alan adını sizin için tescil ettirelim. Yıllık 54₺ değerindeki alan adınız web tasarım hizmeti paketimizin dahilinde ücretsizdir.

Profesyonel

E-posta

Domain isminizi içeren kişiselleştirilmiş bir e-posta adresidir. Mesela, merve@kendisitem.com gibi. Profesyonel bir iş e-posta adresi, online imajınızda iyi bir izlenim bırakır. Web tasarım hizmetimizin sizin için 1 adet var olduğunu unutmayın.

30GB Google Drive Alanı

Profesyonel e-posta adresiniz ile birlikte gelen Google Workspace (G Suite) hesabınızda 30GB'lık bir de depolama alanı var. her yerden erişmek isteyebileceğiniz dosya veya medyalarınızı google bulut ile güvenle saklayabilirsiniz.

Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

Ziyaretçilerinizle iletişim içinde olmak ve işinizi her an her yerden yönetebilmek için Web sitenizin yönetim panelini için geliştirilen mobil uygulamayı indirin. Nerede olursanız olun canlı sohbet mesajlarınızı, ziyaretçi trafiğinizi, blog içeriklerinizi yönetebileceksiniz.

Şimdi de Web Sitenizin Teknik Özelliklerine Göz Atmaya Ne Dersiniz? Hadi.

teamsmetech-kurumsal-web-sitesi- teknik-

Teknik Özellikler

Özel Domain

Eşsiz bir domain adı ile profesyonel ve güvenilir görünün! İster kendi mevcut domaininizi bağlayın, ister sizin için sizin adınıza yeni bir tane tescil ettirelim.

Sınırsız Bandwidth

Web sitenizi ziyaret eden kullanabileceği bant genişliği veya web sitenizin taşıyabileceği en yüksek trafik yoğunluğunun kapasitesidir. İşin Türkçesi sınırsız sayıda ziyaretçi aynı anda dahi olsa web sitenize girebilir ve içinde gezinebilir. Bu özelik sayesinde web siteniz hiç bir zaman çökmez.

CDN Hosting

Web siteniz bulut hosting altyapılarında barındırılır. Yani CDN olarak bilinen küresel bir içerik dağıtım ağında barındırır. CDN, dünyanın dört bir yanında bulunan birbirine bağlı ve güvenli bulut sunuculardan oluşur. Ziyaretçileriniz otomatik olarak kendilerine en yakın sunuculara yönlendirilir, böylece siteniz herkes için her yerde daha hızlı yüklenir.

10GB Depolama Alanı

Web sitenizde 10GB depolama alanı bulunmaktadır. Web sitenize ekleyebileceğiniz binlerce görüntü, video, müzik ve dosyaların depolanacağı oldukça yüksek bir kapasite anlamına gelir.

256 Bit SSL Sertifikası

Site ziyaretçilerinin kullandığı tarayıcılar ile web site sunucularınız arasındaki iletişim, Hiper Metin Transferi Protokolü (HTTPS) ve Taşıma Katmanı Güvenliği (TLS) ile güvence altına alınmıştır. Bu, site verilerinizi ve kullanıcılarınızın bilgilerini güvende tutan 256 bitlik SSL Sertifikası kullanılarak sitenizin güvence altına alındığı anlamına gelir. Ayrıca SSL sertifikalı bir web site ile SEO'nuzu güçlendirirsiniz.

Çoklu Dil Özelliği

Çok dilli site özelliği ile ziyaretçilerinizi dünya çapında genişletebilirsiniz. Web sitenizi otomatik olarak her ziyaretçinin kendi tarayıcı dilinde gösterirsiniz. Yerel alt domain adları alabilir ve her dil için SEO optimizasyonu da yapabilirsiniz.

Sınırsız Video Bağlantısı

Bu özelliğimiz YouTube, Facebook, Vimeo ve DailyMotion'dan en yüksek kalitede videoları yükleyebilmenize ve yayınlayabilmenize olanak verir. Filmler, dersler, portföy veya daha birçok konuda video kanallarını kolayca oluşturarak güzel bir video galeride sergileyebilirsiniz.

1 Saat Yerleşik Video

Video bağlantılarınıza ek olarak web sitenize yükleyeceğiniz videoları bu özellik sayesinde satabilir veya kiralayabilirsiniz. Optimize edilmiş mobil görünüm ile videolarını sergilemek için ihtiyacınız olan her şey var.

Sınırsız Sayfa Ekleme

Bizden aldığınız web tasarım hizmetinde sayfa kısıtlaması bulunmaz. dilediğiniz kadar web sayfasını sizin için tasarlar ve sitenize ekleriz. Sayfalarınızdaki her bir içerik için kolay ve hızlı bir içerik yönetim aracı bağlarız. Bu sayede web sayfalarınızı sürekli güncel tutabilirsiniz.

Site İçi Arama Motoru

Bu özellik ile ziyaretçilerinize sitenizde arama yapmanın kolay bir yolunu gösterirsiniz. Ziyaretçilerinizin arama yaparken her zaman en güncel içeriği bulmasını sağlayabilir ve otomatik arama önerileri ile onlara web sitenizde yol gösterebilirsiniz.

Site Üye Alanı

Üyelerinizin kendi belirledikleri şifrelerle giriş yapabilecekleri korumalı sayfalar ve kişisel bir hesap oluşturma ve yönetme imkânı sağlıyoruz. Web site üyeleriz kişisel verilerini görüntüleyebilir ve özelleştirebilir, rezervasyonlarını ve satın alımlarını takip edebilir, diğer üyelerle etkileşim kurabilir ve daha birçok şeyi yapabilir... Ayrıca üyelerinizi özel rozetlerle sadakati artırabilirsiniz.

İş Başvurusu Sayfası

Web sitenize insanların iş başvurularını yapabileceği sayfa ve iş başvuru formu ekleyerek yetenekli çalışanları bulma şansınızı arttırın. İş başvuru formunu dolduran kişilere otomatik mailler gitsin ve gelen başvuruları kolaylıkla takip edebileceğiniz yönetim sistemini de kullanımınıza hazır hale getirelim.

Fotoğraf Galerileri

Fotoğrafları en yüksek kalitede sergileyebileceğiz profesyonel fotoğraf galerileri hizmetinize sunuyoruz. Fotoğraflarınızı yerleşik koruma özelliği ile kopyalanmasını koruyabilir veya kalp simgesiyle beğeni toplayabilir, ziyaretçilerinizin sosyal medya hesaplarında paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Video Galerileri

Oluşturacağımız modern, şık ve erişilebilir video galerileriyle web sitenizi ziyaret edenleri markanızın değerleriyle yakından tanıştırabilirsiniz. İyi hazırlanmış videolar ziyaretçilerin ilgisini çeker ve bilgileri metinden daha hızlı ve daha etkili bir şekilde sunar. Videoların site ziyaretçilerinin ürün veya hizmetinizi anlamasını %74 oranında artırabildiğini biliyor muydunuz?

Yerleşik Takvim

Dilerseniz ziyaretçilerinizi etkinliklerinizden haber edebilir veya rezervasyon yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinize, takviminizdeki etkinlikleri bir tıklamayla takvimlerine kopyalamasına izin verebilirsiniz.

Sırada işlerinizi büyütebileceğiniz, daha fazla müşteriye ulaşarak satış yapacağınız online mağazanızın özellikleri var.

teamsmetech-eticaret-özellikleri.jpg

E-ticaret Özellikleri

Çoklu Para Birimi

Dilediğiniz para biriminde ödemeler alabileceğiniz online mağazanız ile yurtdışı satışlarınıza kapı aralayacaksınız.

Müşteri Hesapları

E-ticaret mağazanızdan alışveriş yapan tüm müşterilerinin kendilerine özel bir 'müşteri hesabı sayfası' oluşturulur. Müşterileriniz buradan kayıtlı adreslerini, ödeme bilgilerini, siparişlerini ve tüm alışverişlerine ait bilgilerini görüntüleyebilirler.

Hızlı Sanal POS Kurulumu

E-ticaret altyapımız Türkiye'nin yerli ve lisanslı ödeme kuruluşları İyzico ve PAYTR ile entegredir. Bu ödeme kuruluşlarınızda bir hesabınız varsa anında sanal POS'unuz e-ticaret mağazanıza bağlanır. Eğer yoksa da hemen başvurarak bir hesap sahibi olabilir ve E-ticaret mağazanızı alışverişe açabilirsiniz.

Abonelik Satışı

E-ticaret mağazanızı yükleyeceğiniz dijital veya fiziksel ürünlerin satışlarını gerçekleştirebilmenin yanında periyodik ödeme almanızı sağlayan 'Ücretli Abonelikler' özelliğimiz ile müşterilerinize abonelik veya ön ödemeli planlar satabilir ve belirli bir süre denemelerine izin verebilirsiniz. Müşterilerinize abonelikleri sona ermeden önce yenilemelerini hatırlatmak için e-posta otomasyonları oluşturabilirsiniz. Örneğin; spor salonları, online eğitmenler/antrenörler, ürün abonelikleri, içerik yayıncıları, yazılım/SaaS ve daha birçok şey alanda kullanabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Altyapısı

E-ticaret mağazanızda müşterilerinize internet üzerinden güvenli ödeme yöntemleri sunacaksınız. İyzico, PayTR ve elden ödeme gibi birçok yöntemden işinize uygun olanı seçebilirsiniz. Uluslararası güvenlik standartlarında online ödeme deneyimi sunacaksınız.

Alışverişsiz Tahsilat

Web sitenizin sahip olduğu  canlı sohbet özelliği ile müşterilerinizle iletişime geçerek belirlediğiniz tutarı doğrudan yazarak müşterilerinizden tahsilat talep edebilirsiniz.

Sınırsız Ürün/Hizmet

E-ticaret Mağazanıza ekleyebileceğiniz dijital veya fiziksel ürünlerinizin bir sınır yok. Dilediğiniz kadar ürününüzü veya hizmetinizi mağazanıza ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

Sınırsız Kategori

E-ticaret mağazanıza eklediğiniz ürün veya hizmetlerini açık bir düzende listelemek satışlarınız için çok önemli. Mağazanızda dilediğiniz kadar ürün kategorisi açarak işinize en uygun şekilde ürün listelerini düzenleyebilirsiniz.

Benzer Ürünler Galerisi

E-ticaret sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin incelediği ürün sayfasının altında baktığı ürünle benzer diğer ürünleriniz sergilenir. Bu sayede çok daha fazla ürününüz müşterilerinizin dikkatini çeker ve satış yakalama olasılığınız artmış olur. 

Anasayfa Vitrini

E-ticaret mağazanızdaki ürünlerinizden dilediklerinizi, sitenizin ana sayfasına ekleyeceğimiz online vitrininizde sergileyebileceksiniz. Çekici ürün koleksiyonları, benzer ürünler galerisi, istek listesi, hızlı sepete ekleme, mini sepet ve çok daha fazlası ile online vitrinlerinizi tam da işinizin ihtiyaçlarına göre özelleştiriyoruz.

Favori Ürün İşaretleme

E-ticaert sitenizi üye olan müşterileriniz beğendiği ancak o an satın almadığı ürünlerinizi favorilerine ekleyebilirler. Daha sonra sitenizi tekrar ziyaret ettiklerinde ise üye sayfalarında favori ürünlerinizi sipariş etme şansı bulacaklar.

Hızlı Alışveriş

Mağaza sayfanızda veya tüm online vitrinlerinizde listelenen ürünlerinizin üzerine geldiğinizde sepete ekle veya hızlı alışveriş seçenekleri görünecektir. Bu sayede doğrudan satın almak istediği ürününüze ulaşan müşterileriniz için pratik bir yol sunmuş olacaksınız.

Mini Sepet

Mağazanızdan alışveriş yapan müşterileriniz sepete eklediği her ürünü ekranlarının kenarında çıkan mini sepet üzerinde görebilirler. Tıpkı fiziki bir markette olduğu gibi sizin e-ticaret mağazanızda da güvenli ve kontrollü bir alışveriş deneyimi yaşayan müşterilerinizde çok daha fazla müşteri bağlılığı sağlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

Günümüzde kredi kartı ile online alışveriş yapmak en popüler tercih olsa da EFT/Havale yoluyla ödeme yapmak isteyen müşterileriniz elbet olacaktır. E-ticaret mağazanıza kuracağımız sanal POS'unuzun yanında manuel ödeme yaöntemi olarak da EFT/Havale seçeneğini ekleyebilir, tüm müşteri ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz.

CSV Entegrasyonu

Halihazırda E-ticaret yapıyorsanız veya tüm ürünlerinizin envanterini tuttuğunuz bir Excel tablonuz varsa işte iyi haber. Altyapımızda bulunan CSV entegrasyonuyla ürünlerini toplu olarak sizin için kurduğumuz e-ticaret mağazanıza ekleyebilir anında satışa sunabilirsiniz. 

Ürün Filtreleme

E-ticaret sitelerinde ne satın alacağınızı bilen müşteriler, arama kutusu yardımıyla doğrudan ürünün sayfasına gider. ancak mağazanızın sunduğu çeşitli ürünleri keşfetmek isteyen ziyaretçileriniz ise ilgi duyduğu ürünleri geniş bir açıyla inceleyebilmek için genellikle ürün sayfalarındaki filtrelere başvurur. Daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmak için arama kutusunun yanında ürün filtreleme özelliklerini de yerleştirdik.

Ürün Sıralama

Aradığı ürüne hızla ulaşmak, ürünleri isimlerine, fiyatlarına, gramajlarına vb. daha pek çok kritere göre sıralayabilmek online alışverişlerde kullanıcı deneyimini güçlendiren önemli özelliklerdendir. Tüm bu özelliklerin bulunduğu bir e-ticarete mağazanız olacak.

Ödeme Adımları Çizgisi

İnternetten alışveriş yaparken hepimiz biliriz ki kaybedecek zamanımız hiç yoktur. web sitesine girer, ürünü inceler, sepete ekler ve ödeme adımlarına geçeriz. yanlış bir şeyler yapmaktan en tedirgin olduğumuz an ödeme adımlarıdır. Sizin için kuracağımız e-ticaret mağazanızda ise müşterilerinizi güvenli ve kararlı bir şekilde ödeme yapmalarını destekleyecek ödeme sürecini açıkça görebilecekleri kılavuzlar var.

teamsmetech-kurumsal-web-sitesi- araclar

Araçlarınız

Web sitenizin tüm işlevlerini kolay ve pratik bir şekilde yönetebilmeniz için onlarca web site aracını bir arada sunuyoruz. Bu araçlar ile markanıza ait sürdürülebilir kaliteyi mümkün kılacaksınız.

teamsmetech-web-tasarim-içerik-araclari.

Web Site İçerik Araçları

Bu araçları kullanarak kolaylıkla web siteniz için içerik üretebilirsiniz. Markanızın değerleri ziyaretçilerinize sunarken daha fazla kişinin web sitenizi ziyaret etmesini ve sizde daha çok vakit geçirmesini sağlarsınız.

 • Bloglar

 • Slider

 • Görsel Düzenleyici

 • Akıllı Video Oluşturucu

 • Sosyal Medya Gönderisi Oluşturucu

teamsmetech-web-tasarim-iletişim-araclar

Web Site İletişim Araçları

Web siteniz için kuracağımız iletişim araçlarıyla müşterilerinizi kesintisiz bağlantı kurabilecek ve markanızı hızla büyütebileceksiniz.

 • ​Canlı Sohbet

 • ​WhatsApp Entegrasyonu*

 • ​Haritada Çoklu Adres

 • ​Gelişmiş Formlar

 • ​E-Posta Bülten Aboneliği

 • E-Posta Otomasyonları

teamsmetech-web-tasarim-pazarlama-aracla

Web Site Pazarlama Araçları

Pazarlamanızı daha etkili hale getirmek için bu araçları web sitenizde kullanabileceksiniz.

 • ​Sosyal Medya Entegrasyonu

 • ​E-Posta Pazarlama

 • ​Pop-up (Açılır Pencere) Reklamları

 • Site Üye Rozetleri

 • ​Google Ads Entegrasyonu

 • Facebook Catalog Entegrasyonu

 • ​Google Tag Manager Entegrasyonu

teamsmetech-web-tasarim-analiz-araclari.

Web Site Analiz Araçları

Bu araçlar ile ziyaretçilerinizin sayısı, nereden geldikleri, sitenizdeki davranışları gibi birçok istatistiğe erişebileceksiniz.

 • ​Yerleşik Analiz Aracı

 • ​Google Analytics Entegrasyonu

 • ​Facebook Pixel Entegrasyonu

 • Yandex Metrica Entegrasyonu

 • Hotjar Entegrasyonu

 • ​Diğer Analytic Uygulama Entegrasyonları

teamsmetech-web-tasarim-satis-araclari.j

Web Site Mağaza Araçları

Mağaza araçlarınız ile,e-ticaret sitenizi ve işinizi yönetmek için profesyonel araçlara sahip olacaksınız.

 • Gelişmiş Kargo/Teslimat Ayarları

 • ​Toplu Ürün Yönetimi

 • ​​Satış ve Sipariş Analizleri

 • ​Terk Edilmiş Sepet Kurtarma

 • ​Canlı Sohbetten Ödeme Alma

 • ​İnstagram Mağaza Entegrasyonu

 • ​Facebook Mağaza Entegrasyonu

 • ​Amazon Entegrasyonu

 • ​Etsy Entegrasyonu

Gradyan Mor Kırmızı

Web Site Yönetim Araçları

Bu araçlar sayesinde web sitenizi uçtan uca kolaylıkla yönetebileceksiniz.

 • Web Site Yönetim Araçları

 • ​Yönetici Rolleri/İzinler

 • ​Kolay-Hızlı-Pratik İçerik Yönetimi

 • ​Yerleşik CRM (Müşteri Yönetimi)

 • Görevler ve Hatırlatmalar

teamsmetech-bos-site-vermiyoruz.jpg

Web Sitenizi Boş Vermiyoruz.

Biz Çok Farklıyız!

Mevcut durumda özel tasarım bir web sitesi yaptırmak istediğinizde veya hazır site paketleri satın aldığınızda çok yüksek ihtimal içi boş sayfalardan oluşan çıplak bir site geçer elinize. Görsellerinizi veya metinlerini yani tüm web site içeriklerinizi kendinizin hazırlamanızı isterler. Ancak içerik hazırlamak belki de web tasarım ve programlama kadar meşakkatli bir iştir. üstelik içerikleriniz markanızı yansıtacağı için alelade değil iyi düşünülmüş ve sizi  hedeflerinize taşımalıdır.

Sizin teknoloji takımınız olarak o iş bizde!

Sizin İçin Hangi İçerikleri Üretiyoruz?

Tamamen Size Özel SEO Odaklı Benzersiz İçerikler

Slider (Ana Sayfa)

Ziyaretçilerinizin web sitenize girer girmez akılda kalıcı bir görsel ile karşılamak istemez misiniz? Şık, estetik, modern ve işlevsel sliderlarınızı tasarlıyoruz. Çünkü ziyaretçilerinizin sitenize ilk görüşte aşık olmalarını istiyoruz.

Sayfa Görselleri

Görselin gücü herkesi etkiler. soğuk, buz gibi satırlardan ibaret web sayfalarını kim görmek ister ki! Kurulum esnasında web sitenizde yer alacak her sayfa için size özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Sayfa Metinleri

Görseller ile zenginleştirdiğimiz Web sitenizin sayfalarını marka hedefinize uygun ve SEO odaklı metinsel içerikler ile hazır hale getiriyoruz. Böylelikle mesajlarınızı ziyaretçilerinize iletmenizi sağlıyor ve arama motorlarından daha çok organik ziyaretçinin de önünü açıyoruz.

Dijital Varlık Yönetimi Hizmetimizi de İnceleyebilirsiniz.

teamsmetech-web-tasarim-destek_edited.jp

Destek Hizmetlerimizle,

Biz sizin teknoloji ekibiniziz. Yani hep sizinleyiz.

teamsmetech-yonetim-paneli-egitimi.jpg

Stratejik Destek

Sizi ve Hedeflerinizi Anlayarak Başlıyoruz.

Yaptıklarınızı sergileyecek, sizi diğerlerinden ayırmaya yardımcı olan ve iş hedeflerinize öncülük ettiği bir web sitesi oluşturmak istiyoruz. Etkili tasarıma dayanan stratejik bir web sitesi ve başarı için hedeflerinizi ve beklentilerinizi anlayarak tam size uygun bir web sitesi inşa ediyoruz.

Web Siteniz için, konfeksiyon değil terzi usulü bir işçilik vaat ediyoruz.

teamsmetech-teknik-destek.jpg

Yönetim Paneli Eğitimi

Yönetim Panelini Nasıl Kullanacağınızı Adım Adım Gösteriyoruz.

Web sitenizi size teslim ettikten sonra hemen vedalaşmadığımızdan emin olabilirsiniz. Tüm web sitenizin sahip olduğu tüm özelliklerini ve web site araçlarının adım adım kullanımlarını size aktardığımız bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Sizi tüm detaylarıyla web sitenizle tanıştırıyoruz.

Ve tabii ki daha sonra da ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

teamsmetech-stratejik-destek-web-tasarim

Süresiz Teknik Yardım

İhtiyacınız Olduğunda Teknik Destek İçin Hazırız.

Web siteleri yaşayan canlılar gibidirler. İnsanlar ile etkileşime girerler ve gelişmeye ihtiyaçları vardır. Teknik bir desteğe ihtiyacınız olduğunda bizi her zaman yanınızda bulacağınızı unutmayın.

Ücretsiz, Hızlı ve Göz AIıcı!

Sizin İçin Hemen Tasarlamaya Başlayalım.

Sizin için özel ve benzersiz bir web sitesini ücretsiz olarak 24 saat içinde tasarlayabiliyoruz! Bu sayede size, gelecekteki kendi özel web sitenizi canlı canlı şimdiden görebilme imkanını sunmak istiyoruz.  

Gelecekteki web sitenizi merak ediyor musunuz?
Bunun için sadece web sitenizden beklentilerinizi bizimle paylaşmanız yeterli.